Dodatki do stron i sklepówStrony WWWWarianty strony www

Niedroga strona WWW – strona na szablonie

Strona internetowa oparta na szablonie to usługa skierowana dla małych i średnich firm, jest to wariant łączący wysoką jakość usługi z niskim koszt realizacji.  Strona internetowa na szablonie to solidna, nowoczesna strona w bardzo konkurencyjnej cenie.

Opis usługi:

W ramach oferty strona www na szablonie przygotujemy dla Ciebie stronę w oparciu o tzw. szablon graficzny. Tego typu strona jest pełnowartościowym rozwiązaniem, w którym etap projektowania grafiki jest skrócony – grafika jest wybierana z już istniejących projektów. Wybór grafiki z gotowych szablonów to znaczne ułatwienie, zwłaszcza dla Klientów, którzy nie mają konkretnych oczekiwań i sprecyzowanej wizji. Przy tak dużej ilości szablonów – kilkadziesiąt tysięcy – każdy znajdzie wariant spełniający jego oczekiwania.

W przypadku strony na szablonie ogólna koncepcja graficzna i układ strony zostają wybrane na etapie wyboru szablonu, nie są projektowane indywidualnie według szczegółowych wytycznych. To pozwala na znaczne obniżenie kosztów realizacji strony.

W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt tysięcy szablonów stron, są one dostępne w zakładce: szablony stron internetowych.   Wybór odpowiedniego szablonu jest możliwy we własnym zakresie przeglądając dostępną ofertę szablonów lub przez nas, na podstawie Państwa wytycznych. W takim przypadku my dokonamy wstępnej selekcji szablonów zgodnych z wytycznymi, a Państwo finalnie zdecydują który z nich jest najlepszy i zostanie wykorzystany w dalszych pracach nad stroną.

Zakres prac:

W cenie jest wliczony pakiet wszystkich usług niezbędnych do wdrożenia strony, takich jak:

 • dodanie indywidualnego logo
  (w cenie jest wykonanie logo tekstowego, graficzny projekt logotypu to dodatkowy koszt),
 • wykonanie menu strony zgodnie z Państwa wskazówkami
  (zakładki w menu zostaną zmodyfikowane według potrzeb, np. O firmie, Oferta, Galeria realizacji, Kontakt),
 • zmiana treści na stronie zgodnie z dostarczonymi przez Państwa materiałami
  (w szablonach znajduje się uniwersalna treść anglojęzyczna oraz zdjęcia, całość przypomina stronę która już funkcjonuje ale jest to tylko wypełniacz pozwalający na wizualizację strony; teksty i zdjęcia wypełniające docelowo zostaną usunięte, w ich miejsce wprowadzimy treść i zdjęcia które Państwo dostarczą),
 • uruchomienie strony na naszym serwerze lub w na dowolnym innym
  (strona może zostać wdrożona na dowolnym koncie hostingowym, dla Państwa wygody proponujemy wdrożenie strony na naszych serwerach wówczas oferujemy pierwszy rok gratis a kolejne lata zgodnie z cennikiem usług hostingowych ),
 • zamówienie i wykupienie domeny zgodnie z Państwa oczekiwaniami
  (służymy poradą w zakresie doboru nazwy domeny pod którą strona będzie dostępna, mając na względzie Państwa wytyczne wyszukamy, przedstawimy docelowa i zarezerwujemy najlepszą dla Państwa firmy nazwę domeny, pierwszy rok bez opłat, w cenie realizacji strony),
 • inne prace niezbędne do wdrożenia strony (prace takie jak np. konfiguracja skrzynek email, konfiguracja formularza kontaktowego, zgłoszenie nowej strony do wyszukiwarki Google, wstępna optymalizacja strony dla Google itp.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *