Strona na szablonie graficznym

Strona na szablonie graficznym

Strona na szablonie to wariant łączący wysoką jakość usługi i niski koszt realizacji. Dużym atutem tego typu realizacji jest możliwość wyboru grafiki jeszcze przed rozpoczęciem prac. Niezobowiązująco przedstawimy kilka wariantów wstępnych grafiki do strony.

Strona/sklep na szablonie to:

 • niski koszt,
 • krótki czas realizacji,
 • duży wybór projektów graficznych (kilkadziesiąt tysięcy),
 • możliwość modyfikacji szablonu,
 • wybór grafiki jeszcze przed formalnym podjęciem współpracy,
 • możliwość zapoznania się z wersją demonstracyjną strony/sklepu na wybranym szablonie,
 • finalny produkt nie różni się niczym w stosunku do tradycyjnie tworzonej strony/sklepu.

Wypełnij krótki formularz aby otrzymać wycenę i kilka wstępnych projektów graficznych
lub
Zobacz gotowe strony na szablonach graficznych
Zobacz gotowe sklepy na szablonach graficznych

Dla każdej strony/sklepu zostanie wykonana wersja dla urządzeń mobilnych. Dodatkowo zapewniamy hosting i domenę.

Opis usługi:

W ramach oferty “Strona/sklep na szablonie” przygotujemy dla Ciebie stronę lub sklep w oparciu o tzw. szablon graficzny. Tego typu strona jest pełnowartościowym rozwiązaniem, w którym etap projektowania grafiki jest skrócony – grafika jest wybierana z już istniejących projektów. Wybór grafiki z gotowych szablonów to znaczne ułatwienie, zwłaszcza dla Klientów, którzy nie mają konkretnych oczekiwań i sprecyzowanej wizji. Przy tak dużej ilości szablonów – kilkadziesiąt tysięcy szablonów – każdy znajdzie wariant spełniający jego oczekiwania.

W przypadku strony na szablonie ogólna koncepcja graficzna i układ strony zostają wybrane na etapie wyboru szablonu, nie są projektowane indywidualnie według szczegółowych wytycznych. To pozwala na znaczne obniżenie kosztów realizacji strony.

W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt tysięcy gotowych stron na szablonach graficznych, są one dostępne w zakładce: strony na szablonie.   Wybór odpowiedniego szablonu jest możliwy we własnym zakresie przeglądając dostępną ofertę szablonów lub przez nas, na podstawie Państwa wytycznych. W takim przypadku my dokonamy wstępnej selekcji szablonów zgodnych z wytycznymi, a Państwo finalnie zdecydują który z nich jest najlepszy i zostanie wykorzystany w dalszych pracach nad stroną.

Zakres prac:

W cenie jest wliczony pakiet wszystkich usług niezbędnych do wdrożenia strony, takich jak:

 • dodanie indywidualnego logo
  (w cenie jest wykonanie logo tekstowego, graficzny projekt logotypu to dodatkowy koszt),
 • wykonanie menu strony zgodnie z Państwa wskazówkami
  (zakładki w menu zostaną zmodyfikowane według potrzeb, np. O firmie, Oferta, Galeria realizacji, Kontakt),
 • zmiana treści na stronie zgodnie z dostarczonymi przez Państwa materiałami
  (w szablonach znajduje się uniwersalna treść anglojęzyczna oraz zdjęcia, całość przypomina stronę która już funkcjonuje ale jest to tylko wypełniacz pozwalający na wizualizację strony; teksty i zdjęcia wypełniające docelowo zostaną usunięte, w ich miejsce wprowadzimy treść i zdjęcia które Państwo dostarczą),
 • uruchomienie strony na naszym serwerze lub w na dowolnym innym
  (strona może zostać wdrożona na dowolnym koncie hostingowym, dla Państwa wygody proponujemy wdrożenie strony na naszych serwerach wówczas oferujemy pierwszy rok gratis a kolejne lata zgodnie z cennikiem usług hostingowych ),
 • zamówienie i wykupienie domeny zgodnie z Państwa oczekiwaniami
  (służymy poradą w zakresie doboru nazwy domeny pod którą strona będzie dostępna, mając na względzie Państwa wytyczne wyszukamy, przedstawimy docelowa i zarezerwujemy najlepszą dla Państwa firmy nazwę domeny, pierwszy rok bez opłat, w cenie realizacji strony),
 • inne prace niezbędne do wdrożenia strony (prace takie jak np. konfiguracja skrzynek email, konfiguracja formularza kontaktowego, zgłoszenie nowej strony do wyszukiwarki Google, wstępna optymalizacja strony dla Google itp.)

W przypadku większości stron opartych na szablonie możliwe jest wdrożenie dodatkowego systemu edycji treści (CMS). System CMS umożliwia samodzielne dodawanie lub aktualizowanie oferty, treści, nowości czy promocji.

Więcej o stronach na szablonie