Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych

Oferujemy wykonanie nowoczesnej, przejrzystej i funkcjonalnej strony internetowej wyposażonej w dodatkową wersję mobilną. W ofercie posiadamy kilka opcji realizacji takich jak strona na szablonie, indywidualny projekt graficzny jak również bardziej rozbudowane warianty typu aplikacje bazodanowe czy portale. Dodatkowo serwisujemy i modernizujemy już istniejące strony.

Strona na bazie szablonu graficznego

Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że w większości przypadków Klienci nie oczekują innowacyjnego nowatorskiego podejścia, ich celem jest wdrożenie solidnej, przejrzystej strony prezentującej firmę i jej usługi czy produkty.

Oferujemy kilka wariantów realizacji, opcja ekonomiczna to “strona na szablonie” w ramach której wykonamy stronę w oparciu o tzw. szablon graficzny. Strona na szablonie jest pełnowartościowym rozwiązaniem, w którym etap projektowania grafiki jest skrócony – grafika jest wybierana z już istniejących projektów. Wybór grafiki z gotowych szablonów to znaczne ułatwienie, zwłaszcza dla Klientów, którzy nie mają konkretnych oczekiwań i sprecyzowanej wizji. Przy tak dużej ilości szablonów – kilkadziesiąt tysięcy – każdy znajdzie wariant spełniający jego oczekiwania.

W przypadku strony na szablonie ogólna koncepcja graficzna i układ strony zostają wybrane spośród gotowych projektów graficznych, nie są projektowane indywidualnie według szczegółowych wytycznych. To pozwala na znaczne obniżenie kosztów budowy strony.

W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt tysięcy gotowych stron wykonanych na szablonie graficznym, są one dostępne w zakładce: strony na szablonach graficznych. Wybór odpowiedniego szablonu jest możliwy we własnym zakresie przeglądając dostępną ofertę szablonów lub przez nas, na podstawie Państwa wytycznych. W takim przypadku my dokonamy wstępnej selekcji szablonów zgodnych z wytycznymi, a Państwo finalnie zdecydują który z nich jest najlepszy i zostanie wykorzystany w dalszych pracach nad stroną.

Więcej na temat budowy strony na szablonie graficznym
Zobacz strony na szablonach graficznych

Grafika zaprojektowana od podstaw

Drugi wariant realizacji to wykonanie indywidualnego projektu graficznego według szczegółowych wytycznych. Jest to wariant przeznaczony dla Klientów o indywidualnych, wysokich oczekiwaniach dotyczących wyglądu oraz funkcjonalności strony internetowej. W tym wariancie zapewniamy dokładną analizę Państwa potrzeb, wykonanie profesjonalnego, indywidualnego projektu graficznego oraz wdrożenie funkcjonalność w oparciu o najnowsze technologie.

Do każdej strony zostanie wykonana dodatkową wersja przeznaczona dla urządzeń mobilnych. Dodatkowo zapewniamy hosting i domenę bez dodatkowych opłat.

W przypadku większości stron opartych na szablonie możliwe jest wdrożenie dodatkowego systemu edycji treści (CMS). System CMS umożliwia samodzielne dodawanie i aktualizowanie oferty, treści, nowości czy promocji.

Serwis i rozbudowa istniejących stron

W ofercie posiadamy również szereg usług w zakresie serwisu i rozbudowy już istniejących stron internetowych. Więcej na temat serwisu stron www