Dodatki do stron i sklepówSklepy internetowe

Strona internetowa dla deweloperów – prezentacja nieruchomości

Strona dla dewelopera, prezentacja mieszkań do sprzedaży

Strona internetowa dla deweloperów ma dwie podstawowe funkcje:

  • jak najlepsze zaprezentowanie nieruchomości
  • doprowadzenie do jej sprzedaży.

Strony internetowe są głównym narzędziem pozyskiwania klientów we wszystkich branżach. Strony internetowe dla deweloperów od Stronex.pl mają wszystko co potrzeba aby proces prezentacji inwestycji był skuteczny i prowadził do zakupu.

Posiadasz już stronę internetową, ale zależy Ci na nowoczesnej prezentacji nieruchomości? Mamy to czego potrzebujesz! Interaktywny mechanizm prezentacji może zostać wdrożony na dowolnej stronie internetowej bez konieczności wprowadzania zmian w jej strukturze.

Nie posiadasz strony internetowej lub potrzebujesz odświeżenia swojej starej strony? Wykonamy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową z mechanizmem prezentacji nieruchomości.

Tworzymy strony internetowe od 18 lat, mogliśmy obserwować jak rynek IT zmienia się i ewoluuje. Dzięki tak dużemu doświadczeniu w branży wiemy jak stworzyć stronę, która sprzedaje. Nasz autorski mechanizm do prezentacji inwestycji deweloperskich jest wyważony i precyzyjny. Zawiera elementy interaktywne, ale nie jest nimi przeładowany aby nie męczyć odbiorcy. Przy zakupie mieszkania czy domu klient szuka konkretnych informacji przekazanych jasno i czytelnie i tego będzie szukał na Twojej stronie. Wystarczy kilka sekund na stronie aby zaciekawić potencjalnego klienta, ale tyle samo wystarczy aby go zniechęcić. Dlatego tak niezwykle istotna jest konstrukcja strony dla deweloperów. Jest to pierwszy element z którym styczność ma klient który jest zainteresowany zakupem. A wszyscy wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie.

Sam mechanizm prezentacji nieruchomości to element interaktywny strony, pozwalający na prezentację:

  • kondygnacji na wizualizacji całego budynku,
  • mieszkań na planie kondygnacji,
  • szczegółowego planu poszczególnych mieszkań.

Wszystkie te elementy składają się na spójne i kompleksowe przedstawienie nieruchomości.

Dodatkowo całością można zarządzać w panelu CMS, co daje możliwość szybkiej reakcji na rezerwację lub sprzedaż poszczególnych mieszkań. W prosty sposób w panelu CMS zmienisz wizualizację mieszkań i oznaczysz je jako sprzedane lub zarezerwowane. Zmiany automatycznie będą widoczne nie tylko w przeglądzie poszczególnych mieszkań, ale również na wizualizacji całej kondygnacji. Dzięki prostym, intuicyjnym rozwiązaniom wystarczy jeden rzut oka aby klient wiedział, które lokale pozostają nadal na sprzedaż.

Strona internetowa inwestycji deweloperskich powinna być nowoczesna, a co za tym idzie prosta i przejrzysta. Główną rolę grać tu powinna nieruchomość i to na niej należy skupić uwagę odwiedzających. Precyzyjny opis oraz atrakcyjne zdjęcia czy materiały graficzne przedstawiające nieruchomość to elementy niezbędne strony dla deweloperów.

To samo dotyczy mechanizmu prezentacji inwestycji, klasyczny wygląd i czytelnie przedstawione informacje to podstawa.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń lub napisz, omówimy potrzeby, przedstawimy nasze rozwiązania i wersję demo strony oraz niezobowiązującą ofertę.