Praca w Stronex

HANDLOWIEC / OPIEKUN KLIENTA

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Handlowiec / Opiekun klienta

Praca związana z naszymi rozwiązaniami dedykowanymi dla restauracji: https://restauracja.online i https://zamawiaj.online, dotyczy pozyskiwania restauracji i ich serwisowania w zakresie systemu zamówień online.

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • sprzedaż rozwiązań IT dla restauracji i obsługa klienta
  • opieka nad klientami firmy
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

OCZEKUJEMY:

  • umiejętności swobodnej komunikacji i wysokiej kultury osobistej
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • dobrej organizacji pacy
  • systematyczności i sumienności
  • doświadczenie w sprzedaży mile widziane

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie prowizyjne
  • wynagrodzenie podstawowe
  • szkolenie z autorskich systemów
  • partnerską atmosferę w pracy

Rodzaj pracy: Pełny etat, Prowizyjna, Stała

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@stronex.pl