Dla restauracji - strona www, system zamawiania onlineStrony WWWWarianty strony wwwWskazówki i porady

Strona internetowa dla restauracji

Strona dla restauracji

Strona internetowa to niezbędny element wizerunkowy firmy, który ma ogromny wpływ na rozwój działalności. W przypadku gastronomii jest to szczególnie ważne. Odpowiednia strona internetowa potrafi przyciągnąć tłumy do restauracji, zwiększyć jej dochody oraz zbudować grono stałych klientów.

Strona internetowa dla restauracji może być nie tylko wizytówką lokalu, ale również narzędziem, dzięki któremu restauracja będzie zarabiać. Dzięki stronie od Restauracja.online restauracja w prosty sposób może wejść na rynek zamówień online, a z kolei narzędzia marketingowe udostępniane wraz z panelem do obsługi strony pomogą wypromować lokal i jego ofertę w sieci. W efekcie zwiększony zostanie dochód restauracji, a koszty zamówień online obniżone.

Na co zwrócić uwagę tworząc stronę dla restauracji?

Bardzo ważnym elementem strony jest estetyka. Szczególnie w przypadku restauracji warto zwrócić uwagę na odpowiednią ekspozycję zdjęć, które przy opcji zamawiania online potrafią znacząco zwiększyć wartość składanych zamówień. Nie jest to żadna tajemna wiedza, że jemy oczami. Co za tym idzie prezentacja dań jest niesamowicie ważna, zwłaszcza jeśli restauracja planuje rozpocząć sprzedaż dań online. Nie posiadasz zdjęć Twoich dań? To nie problem, dopasujemy zdjęcia z naszej bazy tak, aby idealnie pasowały do Twojej oferty. Jeśli będziesz już miał swoje własne zdjęcia wymienimy je, aby oddawały w pełni ofertę Twojej restauracji.

Strona dla restauracji powinna być nowoczesna i dostosowana do potrzeb restauracji. Strony od Restauracja.online zbudowane są z modułów, które możemy odpowiednio modyfikować w zależności od ilości materiału, który chcesz umieścić na stronie lub elementów które chcesz mocniej wyeksponować.

Wymogiem niezbędnym strony dla restauracji jest oczywiście jej responsywność, czyli wersje mobilne dostosowane do wielkości wyświetlacza na którym jest przeglądana. Strony od Restauracja.online nie tylko posiadają wersje mobilne, ale sposób wyświetlania kontentu i modułu zamówienia dostosowany jest tak, aby zamawianie było wygodne, intuicyjne i przejrzyste.

Niezwykle ważne jest to aby dać klientom możliwość zamawiania w dowolnym momencie. I tu dzięki Technologii 24/7 klienci mogą składać zamówienie 24 godziny na dobę. Autorskie rozwiązania Restauracja.online pilnują ram czasowych i zasugerują Twoim Gościom jaki jest najbliższy czas realizacji na „jak najszybciej” lub pozwolą zamówić na dowolny termin w trakcie pracy restauracji z kliku dniowym czy kilku tygodniowym wyprzedzeniem. Dzięki Technologii 24/7 możesz zwiększyć ilość zamówień składanych przez stronę nawet o 30%.

Dbając o komfort Twoich Gości wyposażyliśmy strony w wiele udogodnień, które mają wspierać proces zamawiania. Chodzi tu między innymi o inteligentny system wyliczania odległości na bazie mechanizmów Google Matrix oraz wyliczania przewidywanego czasu dostawy/realizacji zamówienia. Dzięki niemu już przy wyborze trybu zamawiania Goście będą widzieć jaki jest przewidywany czas realizacji zamówienia, a w przypadku dostawy będzie to odległość od restauracji do adresu dostawy oraz przewidywany czas dostawy wyliczony na podstawie Google Maps z uwzględnieniem korków w czasie rzeczywistym.

W panelu restauracji, w którym masz pełną kontrolę nad ofertą, modułem zamawiania, a właściwie całą swoją stronę, w prosty sposób wygenerować możesz QR kody prowadzące do strony lub bezpośrednio do zamawiania online. Jest to wygodna forma udostępniania klientom menu w lokalu. QR menu sprawdzi się doskonale w ogródkach restauracji, w przypadku gdy masz mniejszą ilość obsługi w lokalu może to przyspieszyć pracę i odciążyć pracowników. Jest to świetne rozwiązanie dla food trucków czy sprzedaży okolicznościowej.

Strony internetowe dla restauracji od Restauracja.online wyposażone są w szereg rozwiązań ułatwiających prowadzenie marketingu Twojego lokalu. Na sam moduł promocji można poświęcić cały artykuł. Mowa tu między innymi o promocjach do konkretnych trybów zamawiania, promocjach typu happy-hour, i promocjach koszykowych, w których dzięki szerokim możliwościom konfiguracji stworzysz dowolną promocję. Między innymi promocje z kodami rabatowymi, promocje na konkretne produkt lub kategorii produktów, promocje na co x zamówienie, promocje tylko dla zalogowanych klientów… można tak w nieskończoność.

Ale poza promocjami moduł marketingowy wyposażony jest w programy lojalnościowe dla Twoich stałych Gości, dzięki którym możesz nieustannie poszerzać ich grono.

Dodatkowo masz do dyspozycji proste w obsłudze narzędzie Newslettera email i sms. W prosty sposób stworzysz szablon automatycznie spersonalizowanej wiadomości dla swoich Gości i wyślesz ją jednym kliknięciem.

Chcesz rozpocząć sprzedaż online w Twojej restauracji? A może posiadasz już system zamawiania, ale nie jesteś z niego w pełni zadowolony? Zadzwoń lub napisz, omówimy potrzeby i przedstawimy rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat stron dla restauracji z systemem zamawiania online.

4 komentarze do “Strona internetowa dla restauracji

  1. Aktywacja jest możliwa po zalogowaniu się do panelu restauratora, w zakładce Integracje > Element R – należy aktywować moduł zaawansowanego logowania poprzez FB, Google, SMS, e-mail i konta klientów w app Element R

 1. Czy macie – jest dostępna integracja z POSem Dotykacka? Mam POS Dotykacka i wstępnie jestem zainteresowany systemem restauracja.online i stroną z opcją zamawiania online w restauracji ale chcę aby zamówienia trafiały bezpośrednio do POSa. Czy integracja jest w 100%, tzn czy nie przegapię zamówienia albo np co jeśli POS jest wyłączony?

  1. Tak jest dostępna integracja, otrzyma ją Pani bez dodatkowych kosztów. Integracja z POSem Dotykacka powoduje że zamówienia wpływają bezpośrednio do POSa Dotykačka, są dostępne jako otwarty rachunek który należy finalnie zrealizować i zamknąć. Jeśli zdarzyłoby się że POS nie jest włączony zwłaszcza przy aktywnej technologii 24/7 po stronie restauracja.online zamówienie (złożone przed otwarciem lokalu często lunche tak są zamawiane w firmach) wówczas system spróbuje wysłać zamówienie tuż po godzinach otwarcia lokalu. Jeśli nadal będzie niedostępny aktywny terminal Dotykačka wówczas otrzymają Państwo powiadomienie/alert w formie SMS opcją ponownego przesłania. Także jest to super wygodne i bezpieczne rozwiązanie, świetne dla posiadaczy POSa Dotykačka.
   Więcej na temat integracji strona www dla restauracji i zamówienia w POS Dotykačka: https://restauracja.online/blog/integracja-systemu-zamawiania-z-dotykacka
   Dodatkowo jest również dedykowany odrębny system oparty na mechanizmach restauracja.online dedykowany dla Dotykačka o nazwie Zamawiačka: http://zamawiacka.online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *