Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Oferujemy wykonanie sklepu od podstaw lub tańszy wariant oparty na szablonie graficznym. Nie pobieramy dodatkowych opłat licencyjnych czy opłat od ilości produktów. Wstępną wycenę przygotujemy bez żadnych zobowiązań, zapraszamy do kontaktu.

Sklep na bazie szablonu graficznego

Sklep na szablonie to usługa skierowana dla małych i średnich firm, jest to wariant łączący wysoką jakość usługi i niski koszt.
Z doświadczenia wiemy, że w większości przypadków Klienci nie oczekują innowacyjnego nowatorskiego podejścia, ich celem jest wdrożenie solidnego, łatwego w obsłudze sklepu internetowego. Wariant “sklep na szablonie” jest rozwiązaniem spełniającym te założenia.

Indywidualny projekt sklepu

Sklep w oparciu o indywidualny projekt graficzny przeznaczony jest dla Klientów o indywidualnych, bardzo wysokich oczekiwaniach dotyczących wyglądu oraz funkcjonalności strony internetowej. W tym wariancie realizacji strony zapewniamy dokładną analizę Państwa potrzeb, profesjonalny – indywidualny projekt graficzny, wysoką funkcjonalność w oparciu o najnowsze technologie.

W obu powyższych wariantach zapewniamy wdrożenie mechanizmów płatności online oraz wdrożenie i konfigurację dowolnych wariantów dostawy. Nasze sklepy są łatwe w obsłudze, intuicyjne i przejrzyste. 

Do każdego sklepu wykonujemy dodatkową wersję dostosowaną do urządzeń mobilnych. Dodatkowo zapewniamy hosting i domenę bez dodatkowych opłat.

Opis usługi:

Nasze sklepy budujemy w oparciu o znane i sprawdzone mechanizmy sklepowe wśród których warto wyszczególnić mechanizm PrestaShop oraz WooCommerce.

Oferowany przez nas sklep internetowy posiada modułową konstrukcję, co w praktyce pozwala na dowolną konfigurację i daje możliwość dalszej rozbudowy.

Zakres prac:

W cenie jest wliczony pakiet wszystkich usług niezbędnych do wdrożenia sklepu internetowego, takich jak:

 • dodanie indywidualnego logo
  (w cenie jest wykonanie logo tekstowego, graficzny projekt logotypu to dodatkowy koszt),
 • wykonanie menu strony zgodnie z Państwa wskazówkami,
 • umieszczenie treści zgodnie z dostarczonymi przez Państwa materiałami
  (wprowadzenie treści podstron, regulaminów, produktów),
 • uruchomienie sklepu na naszym lub dowolnym innym serwerze
  (sklep może zostać wdrożony na dowolnym koncie hostingowym, dla Państwa wygody proponujemy uruchomienie sklepu na naszych serwerach bez dodatkowych opłat),
 • zamówienie i wykupienie domeny zgodnie z Państwa oczekiwaniami
  (służymy poradą w zakresie doboru nazwy domeny pod którą sklep będzie dostępny, mając na względzie Państwa wytyczne wyszukamy, przedstawimy i docelowo zarezerwujemy najlepszą dla Państwa firmy nazwę domeny),
 • inne prace niezbędne do wdrożenia sklepu (prace takie jak konfiguracja skrzynek email, konfiguracja formularza kontaktowego, zgłoszenie nowego sklepu do wyszukiwarki Google, wstępna optymalizacja sklepu pod kątem wyszukiwarki Google itp.)

Każdy sklepu posiada Panel administracyjny pozwalający na łatwe zarządzanie produktami, cenami, promocjami, przeglądanie zamówień oraz dodawanie lub aktualizowanie treści podstron.

Serwis i rozbudowa sklepów internetowych

W ofercie posiadamy również szereg usług w zakresie serwisu i rozbudowy już istniejących sklepów internetowych. Więcej na temat serwisu sklepów internetowych