Rozwiązania IT dla Restauracji

Zamawianie jedzenia z dostawą, na wynos oraz rezerwacja stolika w restauracjach z całego kraju

Publikując menu restauracji na naszym portalu zamawiaj.online zyskasz nowych Klientów i dodatkowe zamówienia. W jednym miejscu zarządzasz zamówieniami na prywatnej stronie restauracji i publikujesz menu na portalu.

Portal zamawiaj.online powstał z myślą o restauracjach, pozwala na promowanie własnego menu i dotarcie do nowych Klientów. Portal umożliwia odszukanie restauracji po jej nazwie lub miejscowości w której restauracja się znajduje. Klienci mają dostęp do karty dań restauracji oraz – jeśli restauracja aktywowała opcje w panelu – możliwość składania zamówień z dostawą i/lub na wynos oraz rezerwowanie stolika. W przypadku zamówień z dostawą prezentowane są tylko restauracje, które zadeklarowały opcję dostawy w danej miejscowości i wybranej ulicy.

W ramach jednego konta restauracji masz możliwość aktywowania własnej strony z systemem zamawiania, wtyczki do FB, oraz publikacji danych restauracji i menu z na portalu zamawiania online. To bardzo duża wygoda i komfort. Dodatkowo zminimalizowaliśmy formalności i opłaty do minimum. Posiadasz 100% kontroli nad menu i zamówieniami w ramach swojego konta zamawiaj.online.

Zobacz nasz portal, aby ułatwić zapoznanie się z funkcjonalnością przygotowaliśmy wersję z danymi demo: https://zamawiaj.online/demo/na-wynos (demo pozwala na zapoznanie się z możliwościami portalu nawet w godzinach nocnych, kiedy większość restauracji jest zamknięta).

Jeśli chcesz możesz samemu aktywować konto swojej restauracji z pełną funkcjonalnością dostępną natychmiast. Wystarczy że wypełnisz krótki formularz https://zamawiaj.online/rejestracja-restauracji

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania formularz kontaktowy.