Zamówienia online na stronie restauracji

Interaktywne menu

Jak wdrożyć zamówienia online?

Po pierwsze cyfrowa karta dań – interaktywne menu restauracji to przejrzysta i nowoczesna karta dań na stronie internetowej Twojej restauracji, czytelna na smartfonach, tabletach i komputerach

W Interaktywnym menu każde danie może posiadać warianty oraz dodatki, opis, cenę, informacje dodatkowe, zdjęcia.

Interaktywne menu jest niezbędne do uruchomienia zamówień online na stronie restauracji.


Nieczytelne menu papierowe

Czym się różni od menu tradycyjnych?

Restauracje posiadają menu papierowe dostępne w lokalu, ale takie menu nie jest odpowiednie do prezentacji na samartfonach czy komputerach, po zeskanowaniu staje się nieczytelne zwłaszcza na małych ekranach smartfonów.

Nie ma również możliwości interakcji jak np. wyświetlenia zdjęcia, dodatkowych informacji, wariantów i dodatków, a całość jest trudna do edycji i jakichkolwiek zmian. Menu w formie skanu czy pdf wygląda dobrze, ale jest niepraktyczne w świecie internetu.

Tym bardziej nie ma możliwości utworzenia zamówienia i złożenia zamówienia online.


Interaktywne menu tablet smartfon komputer

Interaktywne menu

Interaktywne menu to wersja menu przygotowana z myślą o Internecie, portalach społecznościowych i stronach www restauracji.

Wersja PRO

Wersja podstawowa

Restauracja włoska

Cukiernia

Co zyskam wdrażając interaktywne menu?

Interaktywne menu podnosi wizerunek restauracji, daje możliwość łatwego wglądu do karty dań z dowolnego miejsca co pozwala przyciągnąć Klientów do lokalu.

Interaktywne menu promocje happy hours

Pozwala na aktywowanie promocji stałych oraz czasowych promocji na wybrane produkty i w określonym czasie.

Sprzedaż jedzenia online - interaktywne menu restauracji

Powyższe atuty to nie wszystko. Interaktywne menu to punkt wyjściowy do promowania restauracji w sieci, na portalach społecznościowych jak Facebook oraz rozpoczęcia sprzedaży online z opcją na wynos lub dowozem.

Sprzedaż online – pewnie to duży kłopot i dodatkowe obowiązki

Uruchomienie zamawiania online w restauracji

Moduł sprzedaży online to dodatkowa funkcjonalność, możesz w dowolnym momencie ją aktywować lub nie, to zależy tylko od Ciebie.

Zamówienia  na wynos przez internet

Zapewne zdarzają się zamówienia telefoniczne, nie jest to zbyt wygodna forma przyjmowania zamówienia ale daje wolną rękę, zawsze można odmówić realizacji z powodu dużego ruchu. Czy stosując system zamawiania zachowam kontrolę nad wpływającymi zamówieniami?


interaktywne menu zamawianie online tryb awaryjny

Projektując system zamawiania uwzględniliśmy różne sytuacje z jakimi mają do czynienia restauratorzy. Powstał mechanizm, który uwzględnia sytuacje jak wydłużony czas realizacji, tymczasowy brak produktu czy bark dostawcy. Dysponujesz panelem zarządzania w smartfonie, możesz wydłużyć czas realizacji czy nawet zawiesić zamówienia wyświetlając stosowny komunikat w interaktywnym menu.

Zamówienia online w restauracji - powiadomienia SMS

Powiadomienia o zamówieniach są wysyłane SMSem w którym jest opcja przejścia do szczegółów zamówienia. Treść zamówienia i dane zamawiającego są dostępne w przejrzystej formie na smartfonie.


Zamówienia online to ułatwienie i komfort, nie obowiązek. Dobrze przemyślany system sprawi, że proces zamawiania będzie płynny i usprawniony, Klienci skonfigurują dania tak jak lubią, cena i koszty będą przejrzyste a Ty już nie będziesz więcej chciał pomyśleć o odbieraniu telefonów i notowaniu treści zamówień “na kolanie”.

Sprzedaż na wynos OK, ale dostawy są dużym problemem

zamówienia online obszar dostawy

Dostawy bywają czasochłonne i kosztowne

Moduł dostaw daje możliwość określenia miejscowości lub wyszczególnienia konkretnego obszaru z dokładnością do ulic. Możliwe jest ustawienie dostawy tylko dla najbliższych biurowców, firm czy osiedli z określeniem odrębnej ceny dostawy w zależności od obszaru. Tym sposobem możesz zmniejszyć koszt i czas dostawy stając się bardziej konkurencyjny na lokalnym obszarze.

Zamówienia online z dostawą

Masz do dyspozycji aż pięć opcji rozliczenia kosztów dostawy począwszy od stałej kwoty, przez kwotę minimalnego zamówienia, aż po automatyczne wyliczanie kosztu w zależności od odległości, pory dnia (godziny szczytu) czy stawek indywidualnych dostawcy.

Współpraca z zewnętrznymi dostawcami

Jeśli nie posiadasz dostawcy możesz wyszukać dostawców lokalnych i nawiązać z nimi współpracę. System pozwala na współpracę z wieloma dostawcami jednocześnie, w trybie auto wybierze najtańszą opcję lub opcję o najwyższym priorytecie. Współpraca odbywa się w oparciu o system zamawiania a dostawca jest powiadamiany SMSem o zamówieniach do realizacji.


Raczej stawiam na gości w lokalu niż zamawianie na wynos.. :/

To może rezerwacja stolika?

W ramach interaktywnego menu jest dostępny moduł rezerwacji stolika. Klienci nie tylko są na bieżąco z ofertą restauracji, cenami czy promocjami ale również mogą w łatwy sposób zarezerwować stolik w Twojej restauracji. Oczywiście ostateczną decyzję o rezerwacji podejmujesz Ty akceptując lub odrzucając prośbę o rezerwację przez jedno kliknięcie na link w SMS z rezerwacją.

W jaki konkretnie sposób menu jest udostępniane Klientom?

Na stronie www restauracji w formie łatwej do zainstalowania wtyczce. Takie menu posiada pełną funkcjonalność i z powodzeniem może zastąpić dotychczasowe menu.

Wtyczka jest dostosowana do grafiki strony, posiada indywidualne czcionki i kolorystykę.

wykonanie stony dla restauracji

Jeśli nie posiadasz strony www chętnie taką dla Ciebie przygotujemy. Posiadamy kilka wariantów stron dla restauracji różniących się stopniem rozbudowania i funkcjonalnością i w rezultacie ceną, ale wszystkie posiadają interaktywne menu.

Jeśli posiadasz stronę Facebook swojej restauracji to możemy wdrożyć interaktywne menu bezpośrednio na Fanpage FB restauracji. Taki wariant to prezentacja karty dań z ewentualną opcją zamawiania prosto ze strony Facebook.

Możliwe jest również wygenerowanie wersji graficznej w pdf do druku. Jest to wygoda, wszystkim zarządzasz w jednym miejscu informacje są spójne a Ty nie musisz zamawiać projektu w odrębnej firmie poligraficznej.

Menu jest również publikowane na naszym portalu zamówień online, jeśli aktywujesz opcje zamawiania i rezerwacji to możesz uzyskać dodatkowe zamówienia i pozyskać nowych Klientów. Zamawiaj.online to nowoczesny portal internetowy pełniący funkcję katalogu restauracji z opcją składania zamówień online.

Nieustannie rozwijamy funkcjonalność naszych mechanizmów oraz możliwości publikacji menu. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Twoje opinie i wskazówki, możemy nawet wdrożyć mechanizmy które Ty zasugerujesz. Obecnie pracujemy nad wariantem zautomatyzowanego zamawiania bezpośrednio w restauracji.

A co z edycją i zarządzaniem treścią menu?

zarządzanie interaktywnym menu restauracji

Zarządzanie menu odbywa się poprzez panel dostępny również w wersji na smartfon. Panel jest intuicyjny, zaznajomienie się z podstawową funkcjonalnością zajmuje kilka minut, a możliwości jakie można uzyskać są niewspółmierne do czasu. Panel pozwala na dowolne zmiany i jest łatwy w użyciu.

interaktywne menu restauracji szkolenie

Oferujemy również wprowadzenie menu na podstawie przesłanych materiałów lub po prostu zeskanowanego menu papierowego.

Brzmi to obiecująco ale jak wygląda w praktyce?

przetestuj interaktywne menu w swojej restauracji

Wypróbuj i wtedy zdecydujesz co dalej, to nic nie kosztuje!

Interaktywne menu w wersji podstawowej jest dostępne za 0zł, dzięki temu możesz wdrożyć interaktywne menu bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

strona dla restauracji darmowa

Jak to możliwe, że interaktywne menu jest dostępna bez opłat?

Nasza firma działa od 2005 roku, przez te lata wypracowaliśmy gotowe mechanizmy i rozwiązania. Dzięki temu już na wstępie możemy zaoferować pakiet rozwiązań za 0zł z możliwością aktywacji dodatkowych, płatnych modułów .


Zainteresowany wdrożeniem? ..a może masz wątpliwości..

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy:

* pola obowiązkowe
Administratorem danych jest Stronex.pl, Polityka prywatności