Strona dla restauracji

Interaktywne menu

Profesjonalna strona z opcją zamawiania online i rezerwacją stolika

Profesjonalna strona www dla restauracji z interaktywną kartą dań, wyposażona w panel zarządzania treścią pozwalający na łatwe zarządzanie menu, obszarem dostaw i danymi restauracji. Strona na której Klienci mogą zamawiać jedzenie na wynos i z dostawą oraz rezerwować stolik.

Strona dla restauracji w wersji podstawowej lub PRO?

przetestuj interaktywne menu w swojej restauracji
FunkcjonalnośćWersja PodstawowaWersja PRO
zamawianie jedzenia online na stronie restauracji

Wersja podstawowa to bogata funkcjonalność w niskiej cenie

Estetyka ale również funkcjonalność. Sprawne zarządzanie kartą dań i godzinami otwarcia jest możliwe tylko przy użyciu specjalnie przygotowanego panelu edycji. Nasz panel zarządzania pozwala na definiowanie menu ze zdjęciami dań, kategoriami, dodatkami i wariantami. Definiowanie promocji, godzin otwarcia. Zarządzanie obszarami dostaw.

Nasza firma działa od 2005 roku, przez te lata wypracowaliśmy gotowe mechanizmy i rozwiązania. Dzięki temu już na wstępie możemy zaoferować pakiet profesjonalnych rozwiązań w niskiej cenie.

Uruchomienie zamawiania online w restauracji

Wersja podstawowa vs PRO

Wersja podstawowa strony dla restauracji to rozwiązanie ukierunkowane na prezentację menu i możliwość składania zamówień online. Przykłady stron w wersji podstawowej:

Przykładowe strony w wariancie podstawowym:
italiano.restauracja.online
czekoladowy-raj.restauracja.online
pizza-italiano.restauracja.online

Jeśli potrzebujesz pełnowymiarowej strony www możemy taką dla Cienie przygotować. Taka strona może również posiadać system zamawiania online i rezerwacji stolika który aktywujesz i dezaktywujesz kiedy chcesz. Przykładowa strona w wersji PRO: burger-king.restauracja.online .
Projekt graficzny możemy wykonać indywidualnie dla Ciebie lub wykorzystać jeden z gotowych szablonów graficznych: Szablony stron dla restauracji

Wariant PRO to strona wykonana od podstaw wg. indywidualnych wytycznych wyposażona w interaktywne menu, zamawianie online i rezerwację stolika. W tym wariancie przede wszystkim skupimy się na zaprojektowaniu indywidualnej szaty graficznej uwzględniając Państwa indywidualne oczekiwania z dbałością o każdy detal.

Zaufało nam 1428 restauracji, dołącz do naszych zadowolonych Klientów


Zainteresowany wdrożeniem? ..a może masz wątpliwości..

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy:

* pola obowiązkowe
Administratorem danych jest Stronex.pl, Polityka prywatności